شما اینجا هستید: * خدمات رفاهی * ورزشي


ورزشی:

با استفاده از کارت الکترونیکی سامانه خدمات رفاهی نفت و با توجه به دسترسی تعریف شده توسط سازمان خود، می توانید از خدمات مجموعه های ورزشی آبی (استخر، سونا، جکوزی، پارک آبی)، سالن های ورزش های توپی، باشگاه های بدنسازی، خدمات ماساژ و... در زمان ها و سانس های دلخواه، بدون محدودیت در تعداد نفرات استفاده کننده، بدون پرداخت نقدی به مرکز ورزشی و تنها با کسر میزان مبلغ تخفیفی گیشه از کارت، بهره مند شوید.
جهت اطلاع از مراکز ورزشی طرف قرارداد، به منوهای "لیست استخرها" و "لیست باشگاه های ورزشی" موجود در وب سایت مراجعه نموده، استان مربوطه و سپس لوگو سازمان خود را انتخاب نمایید. 
به یاد داشته باشید جهت استفاده از هرگونه خدمات فوق الذکر، به همراه داشتن کارت الکترونیکی سامانه خدمات رفاهی نفت صادر شده از سوی شرکت فاوانفت الزامی می باشد.
افزون بر این، شرکت فاوا نفت آمادگی خود را در مورد عقد قرارداد با مراکز ورزشی مد نظر شما که در حال حاضر طرف قرارداد سامانه خدمات رفاهی نفت نمی باشند، اعلام می دارد. لذا می توانید درخواست خود برای افزودن مراکز جدید را به مدیریت مربوطه در سازمان خود، اعلام فرمایید تا در صورت توافقات لازم، امکان استفاده از آنها فراهم گردد.