شما اینجا هستید: * درباره ما * معرفي پروژه سامانه خدمات رفاهی نفت

 

شرکت فاوا نفت به عنوان شرکت فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات درصدد است تا زیرساخت الکترونیک جامعی برای کلیه خدمات قابل ارائه به بازنشستگان و شاغلین این صنعت فراهم نماید. در پروژه سامانه خدمات رفاهی نفت، کلیه خدمات رفاهی، ورزشی، گردشگری، درمانی و نیز پرسنلی در بستر الکترونیک ارائه می‌گردد که نحوه شروع عملیاتی آن در مرحله اول از طریق کارت‌های الکترونیکی می‌باشد.


با استفاده از کارت الکترونیک سامانه خدمات رفاهی نفت، کاربر می‌تواند از اعتبار مجازی واریز شده استفاده کرده و سازمان‌های مربوطه نیز قادر خواهند بود متناسب با سیاستهای مدنظر خود استفاده کاربران را جهت‌دهی نمایند. در واقع هدف اصلي از اجراي اين پروژه ، پياده سازي طرح جامع سامانه خدمات رفاهی نفت به كاركنان صنعت نفت در حوزه هاي ورزشي، رفاهي، خدماتي، گردشگري و درماني و در راستاي پاسخ به نياز اصلي صنعت نفت در زمينه ارائه خدمات رفاهي الكترونيكي مي باشد

توجه به نوآوری در طرح های خدمات رسانی در بسیاری از جوامع همواره با اقبال و توفیق مطلوب مواجه بوده است. طی سال های اخیر تجارب در اجرای طرح های نوین خدمات رسانی به ویژه پیرامون امور ورزش و رفاهی به لحاظ فراهم شدن تسهیلات و دسترسی آسان به نیاز خانواده ها، رضایت مخاطبان را به خود جلب نموده است.

شرکت فاوانفت برگرفته از تجارب مفید و مؤثر و برخورداری از توانایی های علمی، فنی و تخصصی در گستره ورزش و امور رفاهی، در نظر دارد خدمات ارزشمندی را در حوزه های ورزشی و امور رفاهی تقدیم جامعه صنعت نفت نماید. ما باورداریم که موفقیت، در گرو ایجاد تعاملی سازنده و در راستای ایجاد منافع مادی و غیر مادی برای شما عزیزان می باشد.